Abstract
Штучний інтелект надзвичайно сильно впливає на digital маркетинг. Бізнес-організації вирішують працювати над пошуком нових, ефективних методів digital маркетингу, окрім традиційних, щоб створити міцний імідж свого бренду та охопити цільових клієнтів якнайшвидше, а також для того, щоб впоратися з величезною конкуренцією у відповідних галузях.
Сьогодні штучний інтелект швидко стає невід’ємною частиною споживчого та корпоративного бізнесу. Безумовно, він може покращити методи ведення бізнесу та збільшити продажі за допомогою уважної та проникливої аналітики даних.
З радикальним збільшенням використання мережі Інтернет більшість клієнтів покладаються на пошукові системи, щоб знайти бажаний продукт або послугу.
Комунікаційна підтримка бренду підприємства забезпечує необхідну конкурентоспрожність та може стати ключовим фактором формування лояльного ставлення споживача, а також формування самого іміджу підприємства. При цьому може буде сформувано комплекс забезпечення комунікаційної підтримки бренду на основі інструментарію міжнародного маркетингу.
Це змусило провідні пошукові системи, наприклад Google, обрати поглиблене машинне навчання, яке дозволяє пошуковим системам знати людський сценарій і надавати їм відповідні дані. Аналізуючи особисті вподобання покупця за допомогою штучного інтелекту, маркетологи готові прогнозувати потреби покупця в майбутньому та охоплювати цільову аудиторію набагато кращим способом.
Так виникає цілий клас нових явищ і процесів, які вимагають нового наукового осмислення і систематизації, концептуального теоретико-методологічного дослідження і обґрунтування їх сутності, а також розробки нового категоріального апарату і введення в науковий обіг системи нових взаємопов'язаних понять.
Інтернет-технології також змінюють способи взаємодії компаній зі своїми співробітниками, партнерами, конкурентами та постачальниками, а digital маркетинг розвивається з неймовірною швидкістю. Встигають за новими трендами тільки ті, хто швидко вміють змінюватися та адаптуватися до нових умов ведення бізнесу, продумуючи та проводячи високоякісну маркетингову стратегію.
ШІ слід розглядати не як загрозу для робочої сили, а радше як цінний інструмент, який може допомогти покращити якість роботи та підвищити продуктивність. ШІ можна використовувати для швидкого й точного аналізу великих обсягів даних, що дозволяє приймати більш обґрунтовані рішення. Крім того, штучний інтелект можна використовувати для створення ефективніших маркетингових стратегій, а також для більш швидкого та ефективного виявлення та вирішення проблем. Використовуючи штучний інтелект, підприємства можуть підвищити свою ефективність і продуктивність, а також забезпечувати співробітників більш змістовною та корисною роботою.
Publisher
Volodymyr Dahl East Ukrainian National University
Cited by
2 articles.
订阅此论文施引文献
订阅此论文施引文献,注册后可以免费订阅5篇论文的施引文献,订阅后可以查看论文全部施引文献