ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ПІДСИСТЕМАХ ЛОГІСТИКИ

Author:

Семенда О.В.ORCID

Abstract

Сучасний ланцюг поставок являє собою мережеву систему орієнтовану на процес управління від виробництва до кінцевої доставки. Це вимагає відповідного управління, а також варіанти технічних рішень, які все частіше використовуються в усіх сферах. Ділові, внутрішні та соціальні аспекти дедалі більше визначають, чого має досягнути логістика, і визначають, які окремі послуги потрібно покращити. Кожна окрема логістична служба має певний залежний зв’язок з іншими послугами. Цей взаємозалежний зв’язок може призвести до того, що одна продуктивність майже не вплине на іншу, коли вона оптимізована, тобто вона може бути відносно нейтральною. Однак так само можливо, що покращення одного аспекту матиме сприятливий вплив на інший або негативно впливатиме на інші логістичні результати. У будь-якому випадку, оптимізація логістичної системи та супутні заходи призводять до збільшення витрат або негативно впливають на інші значення ефективності доставки. У статті фрагментарно розглядаються цільові функції підприємницької діяльності, підрозділяються на отримання доходу і ощадливість і засновані на її теоретико-методологічному апараті. Головна увага приділена участі та перспективам розвитку підприємницької діяльності у вирішенні завдань, що підлягають вирішенню у логістиці.

Publisher

Publishing House Helvetica (Publications)

Subject

Industrial and Manufacturing Engineering,General Agricultural and Biological Sciences,General Business, Management and Accounting,Materials Science (miscellaneous),Business and International Management

Reference38 articles.

1. Окландер М.А. Логістика: підручник. Київ: Центр учбової літератури. 2008. 346с.

2. Крикавський Є.В., Наконечна ТВ. Від холодної логістики до ланцюгів холодних поставок. Вісник Національного університету Львівська політехніка. Логістика. 2016. №846. С.79-84.

3. Нікішина О.В. Інклюзивний підхід до формування логістичних ланцюгів аграрного ринку України. Економіка АПК. 2020. №1. С. 46-55.

4. Савенко І.І., Седіков Д.В. Логістичний менеджмент, як інструмент оптимізації логістичних витрат. Food Industry Economics,. 2020. №12(3).

5. Дибчук Л.В., Пчелянська Г.О. Маркетингового-логістична модель дистрибуції на продовольчому ринку. Problems of Economy, 2019. №37(3).

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3