КВІТКОВИЙ ТУРИЗМ ЯК НОВИЙ БРЕНД ВНУТРІШНЬОГО ТУРИЗМУ

Author:

Габчак НаталіяORCID,Габчак СтаніславORCID

Abstract

Стаття присвячена питанням розвитку внутрішнього туризму України в період воєнного стану. Актуальність дослідження полягає в тому, що в період пандемій, війн, стихійних явищ змінюється туристичний ринок: звужуються часові рамки планування туристами подорожей, відпочинок невеликою кількістю людей, зростає популярність санаторних турів та попит на літній вікенд на двох терміном до трьох днів. Реабілітація військовослужбовців та їх сімей, психологічне перезавантаження вимагає пошуку додаткових туристичних послуг, які б позитивно впливали на емоційний стан подорожуючих. В статті виокремлено новий тренд відпочинку – квітковий туризм. Метою статті є визначення сутності квіткового туризму, аналіз його наявних ресурсів та локацій. Нами проведено аналіз розвитку квіткового туризму в країнах Європи та світу таких як Бельгія, Нідерланди, Італія, США, Туреччина, Індія, Колумбія. Визначено найпопулярніші квіткові фестивалі, виставки, паради. Досліджено досвід цих країн щодо організації та проведення даних заходів. Як приклад, у статті виокремлено Закарпаття як територію з широкою географією локацій цвітіння різноманітних квітів, а отже перспективою в організації захоплюючих квіткових турів. В процесі дослідження використано загальнонаукові методи пізнання, індукції та дедукції, аналізу та синтезу.

Publisher

Publishing House Helvetica (Publications)

Reference16 articles.

1. Габчак Н., & Габчак С. (2023) Внутрішній туризм України: тенденції, проблеми та можливості розвитку у воєнний період. Економіка та суспільство. 52. URL: https://economyandsociety.in.ua/index.php/journal/article/view/2592

2. Кляп М.П., & Шандор Ф.Ф. (2011) Сучасні різновиди туризму : навч. посіб. Київ : Знання. 334 с.

3. Лозинський Р.М. & Пукас О.Б. (2019) Ботанічний туризм: поняття, ресурси, сучасні тенденції розвитку. Вісник Львівського інституту економіки і туризму: зб. наук. ст. Львів : ЛІЕТ. 14. С. 67–74.

4. Лозинський Р.М. & Кушнір Л.П. (2018) Концепція серйозного дозвілля й туризм спеціального інтересу, або як виникають і розвиваються інноваційні види туризму. Функціонування та перспективи розвитку туристичної галузі України : монографія / за заг. редакцією М. Ю. Барна. Львів: ЛТЕУ. С. 176–187.

5. Шиян Д.В., Несторенко Н.А. (2023) Квітковий туризм в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку. Матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. «Географія та туризм» (м. Харків, 28 лютого - 1 березня 2023 р.). Харків: ХНПУ ім. Г.С. Сковороди. С.494¬499.

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3