ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ЯК ОСНОВНИЙ СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

Author:

Скидан МаксимORCID

Abstract

Метою дослідження є дослідити та запропонувати стратегії покращення якості освітніх послуг як основного стратегічного напряму розвитку закладів вищої та фахової передвищої освіти. Стаття спрямована на розгляд різних аспектів освіти, включаючи розробку навчальної програми, методологію викладання та служби підтримки студентів, з головною метою: сприяти інституційному зростанню та досконалості, зрозуміти поточний стан освітніх послуг у закладах вищої та фахової передвищої освіти шляхом ретельного вивчення та оцінки; визначити ключові сфери удосконалення освітніх послуг, конкретні сфери, які потребують удосконалення, такі як розробка навчальних програм, методології викладання та служби підтримки студентів, щоб підвищити загальну якість освіти; встановити зв’язок між якісною освітою та результатами; підкреслити зв’язок між якісними освітніми послугами та позитивними інституційними результатами, демонструючи важливість інвестування в освіту для довгострокового розвитку економіки; надати всебічний і дієвий план, якому вищі та заклади фахової передвищої освіти можуть слідувати для підвищення якості своїх освітніх послуг; налагодити процеси сприяння культурі постійного вдосконалення та довгострокового зростання закладів освіти.

Publisher

Publishing House Helvetica (Publications)

Reference34 articles.

1. Калінічева, Г.І. (2021) Управління знаннями та інформацією як чинник забезпечення якості вищої освіти: зарубіжний досвід. Неперервна професійна освіта: теорія і практика, (4 (69)), 76¬85.

2. Лопушняк Г.С., Рибчанська Х. В. Вища освіта України: державне регулювання та перспективи розвитку : монографія. Львів : Ліга Прес», 2018. 283 с.

3. Лопушняк Г.С. Економічні, правові, інформаційні та гуманітарні проблеми розвитку України в постстабілізаційний період. Матеріали наукової конференції професорсько-викладацького складу (Тернопіль, 16 квітня 2008 року). – Тернопіль: Тернопільський національний економічний університет, 2008. С 78¬80.

4. Біггс, Дж., Танг, К. (2011) Викладання для якісного навчання в університеті. McGraw-Hill Education (Великобританія).

5. Гіббс Г. та Сімпсон К. (2004) Умови, за яких оцінювання сприяє навчанню учнів. Навчання та викладання у вищій освіті, 1(1), 3¬31.

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3