Abstract
У статті розглянуто особливості подвійного цифрового та зеленого переходу в сучасній економіці з огляду на формування стійкої економічної системи. Визначено, що подвійний перехід вказує на потребу одночасної трансформації економіки в цифровому напрямку для забезпечення її конкурентоспроможності та формування більш стійких екологічно орієнтованих заходів для збереження навколишнього середовища. Досліджено ключові аспекти подвійного переходу, включаючи технологічні інновації, енергоефективність та зелені інвестиції з метою визначення оптимальних стратегій, спрямованих на формування стійкої економічної системи. Розглянуто вплив подвійного цифрового та зеленого переходу на соціально-економічний розвиток держави та рівень життя населення. Визначено можливості щодо використання цифрових технологій і зелених інфраструктурних проектів для стимулювання економічного зростання та скорочення економічного розриву між різними регіонами.
Publisher
Publishing House Helvetica (Publications)
Reference26 articles.
1. Чалюк Ю. О. Механізм запровадження в Україні європейських соціальних стандартів. Адаптація національного законодавства відповідно до Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом: наук. монографія. За ред. О. В. Кузьменко. Київ : Вид. центр «Кафедра», 2019. С. 249-258.
2. Чалюк Ю. О. Середній клас у глобальному вимірі. Міжнародний науковий журнал «Інтернаука». Серія: «Економічні науки». 2021. №1(45). Том 2. С. 57-69.
3. Чалюк Ю. О. Сучасні тенденції розвитку ринку праці в умовах цифровізації економіки. Підприємництво та інновації. 2023. №26. С. 70-79.
4. Чалюк Ю. О. «Warstate» і «Welfare state»: конфлікт чи синергія воєнної стратегії та соціальної безпеки України. Сталий розвиток економіки. 2024. №1(48). С. 309-320.
5. Чалюк Ю. О., Довганик Н. М. Євроінтеграційна стратегія сучасного українського суспільства. Міжнародна політологія: навч. посібник. Київ : КНЕУ, 2022. С. 258-282.
Cited by
1 articles.
订阅此论文施引文献
订阅此论文施引文献,注册后可以免费订阅5篇论文的施引文献,订阅后可以查看论文全部施引文献