Abstract
В умовах військового конфлікту особливої уваги потребує трансформація системи військової логістики в Україні для оперативного забезпечення військ необхідними ресурсами, виконання військових завдань та збереження економічної безпеки країни. Теоретичним підґрунтям статті стали провідні напрацювання вітчизняних дослідників, які аналізують проблемні аспекти оптимізації процесів у військової логістиці. Відповідно до поставленої мети, у дослідженні визначено напрямки розвитку системи військової логістики в Україні в умовах військового конфлікту. В процесі дослідження було окреслено проблемні аспекти, що заважають роботі вітчизняної військової логістики та визначено напрямки її розвитку в умовах військового конфлікту. Результати, які було отримано в ході дослідження, мають високу теоретичну та практичну цінність та можуть бути використані у військової логістики для забезпечення концептуальних засад її розвитку в напрямку вдосконалення та модернізації систем управління ресурсами, оптимізації логістичних процесів та забезпечення максимальної ефективності в умовах війни.
Publisher
Publishing House Helvetica (Publications)
Reference18 articles.
1. Гринів Н. Т., Равліковська А.А. Перебудова логістики в умовах воєнного стану в Україні. Академічні візії. 2022. №13. С. 1–І9.
2. Чухлатий А. В. Аналіз об'єктів інфраструктури для логістичного забезпечення повсякденної діяльності військових частин Національної Гвардії України. Ефективна економіка. 2022. №2. URL: http://www.economy.nayka.com.ua/pdf/2_2022/85.pdf (дата звернення: 15.05.2024).
3. Озарко К. С., Челомбитько В. В. Особливості логістичних процесів у воєнний період: проблеми та перспективи розвитку. Економічний вісник Донбасу. 2022. № 2(68). С. 74-78.
4. Національні рахунки (ВВП). Офіційний сайт Державного комітету статистики України. URL: https://www.ukrstat.gov.ua/imf/arhiv/nr/nr_post_u.htm (дата звернення: 13.05.2024).
5. Іваніщева А. В. Сучасні напрямки розвитку логістичних технологій в Україні. Ринкова економіка: сучасна теорія і практика управління. 2022. Т. 15. №. 3 (34). С. 96-119.