Abstract
Стаття присвячена доволі актуальній темі, а саме перспективі діяльності підприємств в розрізі запровадження антикризового механізму, як елементу підвищення ефективності функціонування рівня економічної безпеки. З огляду на багатовекторний спектр негативних аспектів, які стимулюють кризові стани як в державній економіці в цілому, так і в окремо взятому господарюючому суб’єкті. З огляду на це, доводі актуальним постає питання стосовно запровадження дієвих антикризових механізмів, як стабілізаторів та елементів підвищення рівня стійкості економічної безпеки. Зміст статті розкриває класифікаційні особливості кризових явищ та основний характер їх виникнення. З огляду на аналіз останніх подій в країні, було розроблено та представлено механізм антикризового управління, як елемент виходу з кризового стану та підвищення рівня економічної безпеки підприємства.
Publisher
Publishing House Helvetica (Publications)
Reference14 articles.
1. Єпіфанова І., Болотнов Д. Місце стратегії в системі антикризового управління підприємствами. Вісник Хмельницького національного університету. 2022. No 3. С. 335–338.
2. Жадько А. О. Антикризове управління підприємством: сутність, етапи здійснення та основні антикризові заходи. URL: http://іntkonf.org/zhadko-ao-antіkrіzove-upravlіnnya-pіdprіemstvom-sutnіst-etapі-zdіysnennya-ta-osnovnі-antіkrіzovі-zahodі/
3. Лігоненко Л. О. Антикризове управління підприємством в умовах економіки знань та інтелектуалізації менеджменту. Економічний форум. 2016. № 1. С. 161–170.
4. Марачевська А. Практична цінність антикризового управління підприємством у воєнний та післявоєнний час в Україні. SWorldJournal. 2022. № 13-02. С. 8–13.
5. Приходько Н. П. Сутність антикризового управління на підприємстві. URL: http://masters.donntu.edu.ua/2011/іem/ potatuev/lіbrary/artіcle02.htm