ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ: СОЦІАЛЬНИЙ АСПЕКТ

Author:

Гриник ОленаORCID,Сисоєва ІннаORCID

Abstract

У статті проведено комплексне дослідження соціальних аспектів економічної безпеки України в контексті соціальної безпеки на основі досліджень наукової економічної літератури та нормативно-правової поведінки. У дослідженні аналізується та визначається перелік заходів, необхідних для досягнення базового балансу між соціальними факторами та економічною безпекою. У процесі дослідження використовуються загальнонауковий метод і спеціально-науковий метод наукового пізнання. Зокрема, використовуються наукові методи дослідження: діалектика, абстрактна логіка, аналіз і синтез структури системи. Означена тема також стосується подальшого розвитку економічної безпеки, спрямованого на вирішення окремих проблем соціальних аспектів економічної безпеки України в умовах військової агресії. Рекомендовано сформулювати стратегію соціальної стабільності суспільства, під якою необхідно розуміти загальні динамічні елементи економічної безпеки, що ведуть до якісної зміни механізму її забезпечення, та вдосконалити її основний зміст у контексті реалій сьогодення з урахуванням особистості, суспільства та інтересів країни, на основі гарантування належного рівня життя громадян, відповідно до їх матеріальних і духовних потреб, з урахуванням необхідності формування людського капіталу, як найцінніший ресурс для економічного розвитку країни.

Publisher

Publishing House Helvetica (Publications)

Subject

General Medicine

Reference29 articles.

1. Барановський О. І. Філософія безпеки : монографія: Київ : УБС НБУ, 2014. Т .1. 831 с.

2. Васильців Т. Г. Економічна безпека підприємництва України: стратегія та механізми зміцнення : монографія. Львів : Арал, 2008. 368 с.

3. Власюк О. С. Національна безпека України: еволюція проблем внутрішньої політики : вибр. наук. праці. Київ : НІСД, 2020. 528 с.

4. Гошовська В. А. Соціальна домінанта національної безпеки. Стратегічна панорама. 2003. № 2. С. 97.

5. Живко З. Б. Економічна безпека підприємства: сутність, механізми забезпечення, управління : монографія. Львів : Ліга-Прес, 2012. 544 с.

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3