ІНІЦІАТИВИ ВСЕСВІТНЬОЇ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЩОДО СТИМУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ТУРИЗМІ

Author:

Zhurba IhorORCID,Nestorishen IhorORCID,Matyukh SerhiyORCID

Abstract

В сучасних умовах значної актуальності набувають питання щодо визначення підходів, інструментів та джерел післявоєнного відновлення України. План економічного відродження має стати наймасштабнішим проектом модернізації вітчизняної економіки та відбудови зруйнованих інфраструктурних об’єктів, що передбачає залучення фінансових ресурсів, обґрунтування параметрів інвестиційних проєктів на засадах сучасних тенденцій розвитку світової економіки. Досвід багатьох країн свідчить, що сфера туризму, за умови реалізації певних трансформацій як на центральному, так і регіональному рівнях, є однією з тих галузей сфери обслуговування, яка забезпечує швидке відновлення та зростання. Запорукою успішності такого варіанту розвитку подій є впровадження інноваційних технологій в туризмі з метою забезпечення високої якості обслуговування мандрівників, відповідного рівня безпеки та комфорту. Впровадження сучасних інноваційних та доступних технологій з наступним раціональним використанням їх у практичній діяльності є пріоритетним завданням сфери туризму, а сама сфера туризму є чудовим простором для застосування та адаптації інноваційних технологій з метою подолання існуючих викликів та загроз. Сьогодні під інноваційною моделлю у туризмі розуміють сукупність взаємозалежних і взаємодоповнюючих елементів, головними з яких є: система продукування наукових знань та інновацій, система комерціалізації наукових знань та інновацій, система управління та регулювання інноваційним розвитком. Успіх впровадження інноваційної моделі розвитку туристичної сфери в повному обсязі залежить від гармонічного і комплексного взаємозв’язку всіх вище перерахованих складових. Провідне місце в системі розроблення та запровадження інноваційних технологій в сфері туризму займає Всесвітня туристична організація. Ступінь інноваційного розвитку туристичної галузі визначають такі фактори, як ринкова кон’юнктура, рівень освіти та кваліфікації кадрів, розвиток інфраструктури та рівень взаємодії центральних та місцевих органів влади, а також бізнес-спільноти туристичної та суміжних галузей. Саме на цих питаннях зосереджені рекомендації UNWTO щодо подолання сучасних викликів і загроз в сфері туризму.

Publisher

Publishing House Helvetica (Publications)

Subject

General Medicine

Reference12 articles.

1. Михайлова Л.І., Гуторов О.І., Турчіна С.Г. , Шарко І.О. Інноваційний менеджмент : навч. посібник. Вид. 2-ге, доп. Київ: Центр учбової літератури, 2015. 234 с.

2. Гризовська Л. О. Особливості та сучасні тенденції управління туристичним бізнесом в Україні. Економіка та управління підприємствами. 2018, Випуск 28-1. С. 115-118. URL: bses.in.ua/journals/2018/26_1_2018/24.pdf.

3. Давидова О. Особливості застосування інновацій у розвитку туристичної галузі України. Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка. 2015, № 7 (172). C. 65-69.

4. Романенко О., Яворська, О. Особливості інновацій в туризмі та індустрії гостинності. Інвестиції: практика та досвід, 2018, (8), С. 5-9.

5. Редько В. Особливості методології проектного менеджменту в туристичному бізнесі. Вісник Дніпропетровського університету. Серія : Менеджмент інновацій. 2016, Т. 24, вип. 6. С. 114-122.

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3