Abstract
Постіндустріальне інформаційне суспільство потребує компетентнісного підходу в навчанні, що передбачає міждисциплінарний практико-орієнтований характер професійної підготовки для діяльності в різноманітних умовах. З огляду на стрімкий розвиток інформаційних технологій та наростання об’ємів даних особливого значення набувають проблеми сприйняття інформації, компонування знань та оперативного їх використання. Оскільки сучасне покоління сприймає інформацію насамперед «з екрана», то значущою в навчальному процесі є візуалізація. Мета роботи – висвітлити особливості візуалізації інформації в сучасному освітньому просторі; окреслити можливості візуалізації інформації та знань для покращення викладання та навчання. Доведено, що засоби візуалізації нині є необхідним і ефективним способом представлення навчального матеріалу.
Publisher
European Scientific Platform (Publications)
Subject
General Agricultural and Biological Sciences
Reference3 articles.
1. Горбань Ю. І. (2019). Розвиток університетської бібліотеки: комплекс стратегічних рішень. Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, (2), 180-184.
2. Мосіна Ю. (2020). Роль візуалізації в освітньому процесі. Інноватика у вихованні, 2 (11), 203-208.
3. Онофрійчук Л. О. (2020). Скрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального матеріалу в закладі вищої освіти. Народна освіта, (1), 61-66. Вилучено з http://nbuv.gov.ua/UJRN/NarOsv_2020_1_11.