Abstract
Анотація. Розглядаються сучасні системи спортивного менеджменту і те, як вони не можуть полегшити зустрічі та поєднати потенційні перспективні таланти з ідеальним спортивним агентством. Сучасний стан фізичної культури і спорту в сільських населених пунктах України залишає бажати кращого. Багато талановитих спортсменів і дітей, які живуть у сільській місцевості, не мають можливості відточувати свою майстерність у спорті та робити кар’єру на основі свого таланту. Тому спорт для них став лише дозвіллям, і очікується, що вони залишать його, щойно досягнуть зрілого віку. Запропоновано систему керування якістю фізкультурно-спортивних послуг, яка може усунути цю проблему за допомогою стандартизації керування якістю. Брак інновацій при розробленні та впровадженні систем керування спортом в Україні не дозволяє галузі повністю розкрити свій потенціал. Тому дуже важливо зрозуміти, що громадськість і спонсори вимагають від технічної системи, яка обробляє профілі спортсменів і керує ними відповідно до вимог користувачів. У дослідженні використана вторинна методологія з акцентом на якісний аналіз. Це дозволяє дослідникові розробити систематичний огляд літератури, використовуючи попередні, уже проведені дослідження. Завдяки цьому методові можна отримати аргументи і підтвердження інших дослідників, засновані на інноваціях у культурних видах спорту та системах керування. Мета роботи — виділити потенційну модель, яка має унікальну інноваційну особливість — пошук споживачем найближчої організації, яка надає спонсорську підтримку спорту в Україні. Підтверджено гіпотезу дослідження, яка полягала у припущенні, що зусилля щодо поліпшення тільки наявних практик організаційної діяльності не можуть суттєво поліпшити стан фізичної культури і спорту та якість фізкультурно-спортивного обслуговування населення. Розглянуто переваги її впровадження, а також потенційні проблеми, що можуть виникнути після її розгортання. Нарешті, запропонована інноваційна система має бути додатково оцінена іншими дослідниками, щоб оцінити її технічну реалізацію та виявити підводне каміння і проблеми, які можуть виникнути у процесі розроблення. Якщо їх буде виявлено, то можна буде усунути, коли система почне проходити належний процес розроблення.
Ключові слова: системи керування спортом, фізична активність, інновації.
Формул: 0; рис.: 1; табл.: 7; бібл.: 25.
Reference25 articles.
1. Nematovich, K. S. (2021). Sports, physical, physical education as necessary elements of sports culture. Middle European Scientific Bulletin, 11. https://doi.org/10.47494/mesb.2021.11.466.
2. Khetan, V., Nimkar, N., Karn, S., & Saharan, M. (2020). Study of Sports and Gender Stratification. Annals of Tropical Medicine and Public Health, 23, 231—753.
3. Denysova, L., Shynkaruk, O., & Usychenko, V. (2018). Cloud technologies in distance learning of specialists in physical culture and sports. Journal of Physical Education and Sport, 18, 469—472.
4. Feng, S. (2018). Applied research on college sports blended learning based on Moodle platform. Educational Sciences: Theory & Practice, 18 (5). https://doi.org/10.12738/estp.2018.5.010.
5. Vasyukova, V. A., Vorob’eva, I. V., & Kovalenko, N. P. (et al.). (2016). Innovative activity in the sphere of physical culture and sports as an integral part of the element of the national economy. Azimuth of Scientific Researches: Economics and Management, 5 (3), 68—73.