ТРАНСФОРМАЦІЯ ТРЕТІХ МІСТ В УКРАЇНІ У ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ (НА ПРИКЛАДІ МІСТА ОДЕСА)

Author:

Доброєр НаталіяORCID,Авдєєв Владислав,Бабаніна Анна

Abstract

У статті підіймається актуальна проблема дозвілєвої діяльності під час війни. Особливий акцент було зроблено на дослідження «третіх місць». Ця тематика стала вельми популярною в наукових колах ще у ХХ столітті. Значимість «третіх місць» відзначалися в роботах Р. Ольденбурга, Т. Стендейджа, Б. Кизилтепе та інших. Трансформація і зміна дислокації цих місць стала змінюватися ще в період пандемії, коли фізично неможливо було відвідати найулюбленіші міста. Їх стали замінювати різні структури у віртуальному просторі. На сьогодні ми бачимо іншу тенденцію в трансформації третіх місць. Це, по-перше, поява нових міст по запиту суспільства (наприклад, волонтерські пункти, безкоштовні культурні події в місті та інше). По-друге, ми бачимо тенденцію трансформування третіх місць в пункти незламності, що приводить до втрати їх основних функцій. Предметом дослідження є треті місця міста Одеси. До емпіричного дослідження залучались всі бажаючі, які на сьогодні мешкають в Одесі. Основний метод дослідження – онлайн-опитування, тобто кількісний метод. Було застосовано загальні наукові методи, за допомогою яких було інтерпретовано отримані результати опитування. В результаті чого було виокремлено основні направлення в трансформації третіх місць.

Publisher

Publishing House Young Scientist

Subject

Microbiology

Reference24 articles.

1. Oldenburg, R. (1989). The great good place. New York: Marlowe.

2. Standage, T. (2006). A History of the World in 6 Glasses. New York: Walker Publishing Company.

3. Crick, A. P. (2011). Rethinking Oldenburg: Third Places and Generation Y in a Developing Country Context. International CHRIE Conference, 1–22.

4. Steinkuehler, CA. & Williams, D. (2006). Where Everybody Knows Your (Screen) Name: Online Games as ‘‘Third Places’’. Journal of Computer-Mediated Communication, vol. 11, no. 4.

5. Postmes, T. & Spears, R. (2002). Behavior online: Does anonymous computer communication reduce gender inequality? Personality and Social Psychology Bulletin, 28(8), 1073–1083.

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3