Виробництво біогазу в індивідуальних біогазових установках: досвід Індії та перспективи для України

Author:

Pryshliak Natalia

Abstract

Мета. Метою дослідження є аналіз сучасного стану виробництва біогазу в індивідуальних установках і формування пропозицій щодо розвитку індивідуальних біогазових установок в Індії та Україні. Методологія / методика / підхід. Методологічною основою дослідження є системний метод наукового пізнання економічних явищ і процесів. У процесі написання статті використано такі методи: логічного узагальнення – для теоретичного обґрунтування сутності виробництва біогазу; системного аналізу – для дослідження й обґрунтування переваг біогазових технологій; монографічний – для поглибленого вивчення особливостей будівництва індивідуальних біогазових установок; абстрактно-логічний для узагальнення результатів дослідження та формулювання висновків. Результати. Визначено, що Індія відіграє провідну роль у дослідженні, розробці та поширенні технологій відновлюваної енергетики. Доведено, що виробництво біогазу є перспективною технологією для перетворення сільськогосподарських, у тому числі тваринницьких, промислових і комунальних відходів в енергію. Проаналізовано види сировини, які доцільно використовувати для виробництва біогазу в промислових масштабах та в індивідуальних біогазових установках. Проведено ретроспективний аналіз урядових ініціатив щодо сприяння розвитку біогазових установок в Індії. Охарактеризовано позитивні фактори будівництва індивідуальних біогазових установок для жителів сільських територій. Проаналізовано заходи уряду щодо сприяння поширенню індивідуальних біогазових установок. Оригінальність / наукова новизна. Визначено бар’єри на шляху до впровадження індивідуальних біогазових установок в Індії. Уперше побудовано матрицю SWOT-аналізу галузі виробництва біогазу в індивідуальних біогазових установках. Дістав дальшого розвитку аналіз урядових ініціатив щодо стимулювання розвитку біогазових технологій. Сформовано пропозиції щодо розвитку індивідуальних біогазових установок в Індії та Україні. Практична цінність / значущість. Проаналізовано потенціал виробництва біогазу з відходів тваринництва в Україні. Запропоновано заходи, що сприятимуть розвитку біогазових технологій в Індії та Україні.

Publisher

Institute of Eastern European Research and Consulting

Subject

Marketing,Agricultural and Biological Sciences (miscellaneous),Business, Management and Accounting (miscellaneous)

Reference38 articles.

1. Список використаних джерел

2. Офіційний сайт Світового банку. URL: https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.PP.KD.

3. Офіційний сайт Організації Об’єднаних Націй. URL: https://www.un.org/development/desa/publications/world-population-prospects-the-2017-revision.html.

4. Medipally S. R., Yusoff F. Md., Banerjee S., Shariff M. Microalgae as Sustainable Renewable Energy Feedstock for Biofuel Production. BioMed Research International. 2015. Vol. 22. http://doi.org/10.1155/2015/519513.

5. Vimmerstedt L., Brian J., Bush W., Hsu D. D., Inman D., Peterson S. O. Maturation of biomass-to-biofuels conversion technology pathways for rapid expansion of biofuels production: a system dynamics perspective. Biofuels, Bioprod. Bioref. 2015. Vol. 9. Pp. 158–176. http://doi.org/10.1002/bbb.1515.

Cited by 2 articles. 订阅此论文施引文献 订阅此论文施引文献,注册后可以免费订阅5篇论文的施引文献,订阅后可以查看论文全部施引文献

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3