Маркетинг вражень: пошук оптимальної стратегії впливу на поведінку споживачів в умовах зміни ціннісних орієнтирів суспільства

Author:

Семенда Д. К.ORCID,Семенда О. В.ORCID

Abstract

У статті досліджується феномен маркетингу вражень та особливості його застосування в умовах трансформації ціннісних орієнтирів сучасного суспільства. Дослідження формулює принципи маркетингу вражень як важливої складової сфери послуг, що ґрунтується на індивідуалізованому підході до споживача, вивчення концептуальних характеристик і аналіз ціннісно-етичного компонента цього соціально-економічного явища, яке є характерним для постіндустріального суспільства. В основі наукової новизни лежить авторське бачення й трактування феномену «маркетинг вражень» з позицій сучасних соціально-економічних реалій. Обговорюються причини зростання його значення, що сприяє сталому розвитку та є особливо актуальним за нинішніх умов переосмислення людського суспільства. Наголошується на важливості врахування цінностей різних поколінь для формування враження і досвіду. Проаналізовано перспективи маркетингу вражень як чинника, що сприяє сталому розвитку з погляду впливу на споживача і суспільство загалом, з огляду на мінливі соціальні та особисті пріоритети, а також стереотипи поведінки. У дослідженні констатовано виникнення нової парадигми соціокультурного досвіду, пов’язаної зі спільною творчістю. Підкреслено зростаюче значення розширення соціального капіталу завдяки спільній діяльності на користь суспільства. В результаті уточнено специфіку маркетингу вражень як своєрідної відповіді на ціннісні орієнтири споживачів та сучасні виклики, що визначають їхню поведінку, шляхом систематизації описів його ключових концептуальних складових. Тип статті: теоретичний.

Publisher

Research and Educational Innovation Center of Social Transformations

Reference16 articles.

1. Shmitt, B., Rodgers, D., & Vrotsos, K. (2003). There's No Business That's Not Show Business: Marketing in an Experience Culture. United Kingdom: Pearson Education.

2. Schmitt, B., & Rogers, D. (2008). Handbook on brand and experience management. United Kingdom: Edward Elgar Publishing, Inc.

3. Pine, B. J., & Gilmore, J. H. (1999). The experience economy : work is theatre & every business a stage Harvard Business School Press.

4. Hofstede, G. (2001), Culture’s Consequences: Comparing Values, Behaviors, Institutions, and Organizations Across Nations, Sage Publications.

5. Kotler, F., Kartajaya, H. & Setiawan, I. (2011). Marketing 3.0: From Products to Customers to the Human Spirit. Wiley.

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3