НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА СІНГАПУРУ У КОТЕКСТІ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ

Author:

Броніцька МаріяORCID

Abstract

Освіта є ключовим джерелом конкурентної сили та необхідністю для економічного зростання та соціальної життєздатності Сінгапуру як держави, що отримала самоврядування в 1959 році. Фундаментальні парадигми в стратегічному напрямі системи освіти, були спрямовані на задоволення людських потреб Сінгапуру ХХІ століття. У процесі постійного розвитку та вдосконалення були переглянуті та впроваджені освітні політики та практики у педагогічному навчанні. По-перше, глобалізація переосмислює економічне підґрунтя та міжнародний ринок праці, в якому країна повинна діяти. По-друге, технологічне середовище швидко розвивається, що призводить до зміни способу життя та праці людей. По-третє, інтелектуальний капітал все більше стає основою для конкурентоспроможної переваги серед інших компаній та країн. Тому, педагогічна освіта в Сінгапурі повинна забезпечувати наступні покоління процвітанням та конкурентоспроможністю на світовому освітньому ринку, наповнювати їх моральними настроями, ініціативним та інноваційним світоглядом, а також забезпечити їх технологічність, гнучкість та готовність постійно навчатися та вдосконалювати свої вміння. Як і в інших країнах Азії, вчителів високо цінують у суспільстві Сінгапуру, тому Міністерство освіти активно закликає громадськість та батьків поважати, проявляти вдячність щодо професії. Міністерство освіти також усвідомлює важливу роль, яку відіграють вчителі у вихованні нових поколінь, щоб вийти на новий рівень життя і розробити нові напрями для розвитку освіти Сінгапуру. З моменту затвердження у 1997 році концепції «Мисляча школа, нація, що навчається», Міністерство освіти вважає вчителів центральними у цьому процесі змін і вони вважаються зразковими прикладами для вивчення нових ідей, методик, практик та постійного інноваційного розвитку і оновлення знань.

Publisher

Ivan Ziaziun Institute of Pedagogical and Adult Education of the NAES of Ukraine

Subject

General Computer Science

Reference15 articles.

1. Acedo, C., & Hughes, C. (2014). Principles for learning and competences in the 21st-century curriculum. Prospects, 44(4), 503–525.

2. Deng, Z., Gopinathan, S., & Lee, C. K-E (Eds.). (2013). Globalisation and the Singapore curriculum: From policy to classroom. Singapore: Springer Science+Business Media

3. Department of Statistics Singapore. (2015). Singapore in Figures 2015. Retrieved February 1, 2016, from http://www.singstat.gov.sg/docs/default-source/default-document-library/publications/publications_and_papers/reference/sif2015.pdf.

4. Gopinathan, S., & Hung, D. (2010). Research in the National Institute of Education since 1991. In A.Y. Chen & S. L. Koay (Eds.), Transforming teaching, inspiring learning: 60 years of teacher education in Singapore 1950–2010. Singapore: National Institute of Education.

5. Koh, A. (2013). A vision of schooling for the twenty-first century: Thinking Schools and Learning Nation. In Z. Deng, S. Gopinathan, & C. K-E. Lee (Eds.), Globalisation and the Singapore curriculum: From policy to classroom (pp. 49–63). Singapore: Springer Science+Business Media.

同舟云学术

1.学者识别学者识别

2.学术分析学术分析

3.人才评估人才评估

"同舟云学术"是以全球学者为主线,采集、加工和组织学术论文而形成的新型学术文献查询和分析系统,可以对全球学者进行文献检索和人才价值评估。用户可以通过关注某些学科领域的顶尖人物而持续追踪该领域的学科进展和研究前沿。经过近期的数据扩容,当前同舟云学术共收录了国内外主流学术期刊6万余种,收集的期刊论文及会议论文总量共计约1.5亿篇,并以每天添加12000余篇中外论文的速度递增。我们也可以为用户提供个性化、定制化的学者数据。欢迎来电咨询!咨询电话:010-8811{复制后删除}0370

www.globalauthorid.com

TOP

Copyright © 2019-2024 北京同舟云网络信息技术有限公司
京公网安备11010802033243号  京ICP备18003416号-3